www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ahmet Yeşil’den O Toplantı Hakkında Açıklama!

Ahmet Yeşil’den O Toplantı Hakkında Açıklama!
23 Mayıs 2018 - 21:44

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Ahmet Yeşil, milletvekili aday tanıtım toplantısına katılmadığı haberlerine fotoğraflarla cevap verdi.

İYİ Parti Kocaeli’nin 13 kişiden oluşan milletvekili aday listesinin açıklamasından sonra milletvekili adayları ilk kez il binasında gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya İyi Parti Kocaeli 7. Sıra milletvekili Adayı Ahmet Yeşil’in katılmadığı iddialarına Vekil Adayı Yeşil, sosyal medya hesabından fotoğraflarla cevap verdi.

İşte o paylaşım;

“Kuruculuğunu Sayın Meral Akşener’in üstlendiği İYİ Parti’de Türkiye güzel olacak, Kocaeli güzel olacak diyerek ilk günden itibaren görev aldım. Hatta geçmiş siyasi dönemde Genel Başkanımız Sayın Akşener ile omuz omuza mücadele verdik. Süreçte her zaman yanında onurlu bir duruş sergiledim. Erken seçim kararının ardından milletvekili aday adaylık başvurumuz oldu. Genel Başkanımız bize listenin 7 sırasını layık gördü. Biz de bunun üzerine elimizden gelen çalışmayı sahada göstereceğiz.

TOPLANTIDA BAŞINDAN İTİBAREN YER ALDIM

Ancak bugün bazı yerel basın kuruluşlarımda milletvekili adaylarımızla il binasında gerçekleştirilen toplantıya şahsımın katılmadığı ifade edilmiş, oysa o toplantıda başından itibaren yer aldım. Basın kuruluşlarının temsilcilerinin bir yanlış anlaşılma durumu olduğunu düşünüyorum.

DERDİMİZ SAYIN AKŞENER’İN CUMHURBAŞKANI OLMASIDIR

Bizim derdimiz liste değil Genel Başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması ve onun önderliğinde önce Türkiye sonra Kocaeli’nin İYİ olmasıdır. Zaruretten dolayı bu açıklama yapılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.