www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ahmet KOCAMAN İkinci Filminde Patron Kendisi

Ahmet KOCAMAN İkinci Filminde Patron Kendisi
02 Kasım 2017 - 18:06

Körfez İlçenin genç girişimcilerinden Ahmet KOCAMAN ‘’ BENİM ADIN OSMAN ‘’ Filminin hemen ardından muhteşem bir aksiyon filmi ile gündem de.

Bir anda kendisini sinema sektörünün içinde bulan Ahmet KOCAMAN film yapımcılığı ile baş başa kaldı. Geçtiğimiz ay sanatçı Çılgın SEDAT ile birlikte yapımcılığını üstlendiği ‘’ BENİM ADIN OSMAN ‘’ filmi yakında sinema gişelerini tıka basa dolduracak şekilde muhteşem bir senaryoyla izleyicisi ile buluşacak. Yakında fragmanları dönmeye başlayacak olan film de birçok ünlüde yer aldı. Film’in başrol oyuncusu ve film yönetmeni olarak Çılgın SEDAT, Metin YILDIZ-Ateş Fatih UÇAN-Hakan HATİPOĞLU-Cengiz KURTOĞLU-Songül KARLI, Ertem ŞENER ve Yudum oynadı.

”HEDEF 2023”

Ahmet KOCAMAN ikinci filminde patron kendisi tek başına yapımcılığını üstlendiği ”HEDEF 2023” filminde dünyaca ünlü aktör VANDAME‘ ı başrol oyuncusu olarak oynatmayı düşünüyor. KOCAMAN senaristliğini ise Ahmet KOCAMAN ve Soner DEMİRCİ’nin üstlendiği film ise bir yıl içinde sinema gişelerinde seyircisi ile buluşacağı konuşuluyor. Bu muhteşem filmde KOCAMAN’ın oğlu Batuhan KOCAMAN’ında dev kadronun içinde olacağı belirtildi. Devlet destekli olarak film senaryosu ve oyuncu kadrosunun beğenildiği sürpriz ayrı oyuncularında rol alacağı şimdiden bekleniyor.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.