www.vizyonkenthaber.com

1 2

AFYONLULAR TÖRK DEDİ

AFYONLULAR TÖRK DEDİ
12 Mart 2019 - 11:34

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Afyonkarahisar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu. CHP İhsaniye Belediye Başkan Adayı Tunay Türkmen’den de tam destek alan Törk’ü Afyonlular büyük bir coşku ile karşıladı.

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk hemşehri derneği ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Dernek ziyaretlerine Afyonkarahisar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile devam eden Törk, Afyon İhsaniye ilçesinin CHP’li Belediye Başkan Adayı Tunay Türkmen’ ile birlikte Afyonlularla buluştu. Başkan Adayı Türkmen’in selamlama konuşmasının ardından bir konuşma yapan Törk, “Tunay abimizle yıllar önce dernekler vasıtası ile tanışmıştık. Belediye başkanı aday adaylığı sürecinde de birbirimizden desteklerimizi hiç esirgemedik. Tunay abime Afyon İhsaniye’de başarılar diliyorum” dedi.

HERKESİN OYUNU ALACAĞIZ

Sözlerine Darıca’da yaşayan her seçmenden oy alacağını belirterek devam eden Törk, “Ben sizlerle birlikte bu kenti yönetmeye, Darıca’nın hak ettiği değeri vermeye 200 bin insanıma ayrımsız bir şekilde hizmet etmeye hazırım. Eğitim, kültür, spor, turizm alanında Darıca’yı daha ileri taşımaya, üreten bir Darıca’ya, gençlerimizin iş bulduğu, kadınlarımızın hayatın merkezinde olduğu, çocuk kreşleri, kadın ve gençlik merkezleri ile amatör spor kompleksleri ile yüzme havuzları ile sabit semt pazarları ile yeni bir Darıca’yı hep beraber inşa edeceğiz. Bunu yaparken de önce Allah’a sonra size güveneceğiz. 31 Mart akşamı bu iş Darıca’da da bitmiştir, İhsaniye’de de bitmiştir” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.