www.vizyonkenthaber.com

1 2

ADAY ADAYLARI ‘ÇINARIN GÖLGESİN’DE KONUŞTU

ADAY ADAYLARI ‘ÇINARIN GÖLGESİN’DE KONUŞTU
17 Mayıs 2018 - 19:03

MEGA FM’DE 8 yıldır devam eden Ali Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘’ ÇINARIN GÖLGESİNDE GÜNDEM VE SİYASET’’ Programı başladı ve 3 aday adayı programa konuk oldu.

Kocaeli’nin en köklü ve ses getiren radyo istasyonu ‘’ Türkiye’nin En Mega Radyosu’’ olarak tanımlanan MEGA FM’de 8 yıldır Ali ÇINAR’IN HAZIRLAYIP SUNDUĞU ‘’ Çınarın gölgesinde gündem ve siyaset’’ programı 24 Haziran başkanlık ve milletvekili seçimlerine doğru giderken aday adayları yine aynı frekansta buluşmaya devam ediyor.

ADAYLAR KONUŞMAYA DEVAM EDECEK

8.Yılına başlayan programın ilk konuğu AK Parti Kocaeli milletvekili aday adayı Yavuz DEMİR Oldu. Demir programda Çınar’dan ve dinleyicilerden gelen tüm sorulara yanıt verdi.

Programın 2. Günü Saadet Partisi GİK üyesi ve Kocaeli milletvekili aday adayı Recep SARIDOĞAN da özellikle sosyal medyadan gelen muhalif partililere verdiği cevaplarla tam not aldı.

Programın 3. Konuğu ise MHP Kocaeli milletvekili aday adayı Hacı Latif İŞCEN’di. İşcen’de siyasette iki yıldır olmasına rağmen konuya hâkim ve donanımlı bir aday adayı olarak sorulara cesur cevaplar verdi.

‘’ Çınarın gölgesinde gündem ve siyaset’’ programı adaylar belli olduktan sonra tüm siyasi parti adaylarına kapısını açarak halkla bir araya getirmeye devam edecek.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.