www.vizyonkenthaber.com

1 2

ABDULLAH KARACAN’A SON GÖREV..

ABDULLAH KARACAN’A SON GÖREV..
14 Kasım 2018 - 7:46

Sakarya’da uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan’ı, Kocaeli’deki Lastik-İş Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen törene katılan yüzlerce sendika üyesi, son yolculuğuna uğurladı.

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde bulunan bir lastik fabrikasına ziyarete gelen Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, fabrika içerisinde silahla vurulduktan sonra ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Karacan’ın cenazesi Sakarya’da kaldırıldığı morgta yapılan otopsi incelemesinin ardından Kocaeli’deki evinin önüne getirildi. Evinin önünde yakınlarından helallik alınan Karacan’ın cenazesi daha sonra düzenlenen tören için Lastik-İş Sosyal Tesisleri önüne getirildi.Karacan için binlerce işçi Lastik-İş Sosyal Tesisleri önünde toplandı.

Yapılan konuşmaların adından Abdullah Karacan için helallik istendi. Daha sonra Karacan’ın cenazesi edilen dualar sonrasında öğlen namazını müteakiben kılınacak cenaze namazı için İzmit’te bulunan Fevziye Camii’ne götürüldü, kılınan cenaze namazının ardından binlerce seveni tarafından gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

TUTUKLANDI

Karacan’ı, tabancayla vurup öldüren ve yanındaki 2 kişiyi de yaralayan Sedat U. sevkedildiği adliyede tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.