www.vizyonkenthaber.com

1 2

ABDİN ÖZTÜRK TEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MUHTEŞEM HİBE

ABDİN ÖZTÜRK TEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MUHTEŞEM HİBE
08 Nisan 2020 - 11:40

KOCAELİ’NİN ÖNDE GELEN İŞ ADAMLARINDAN ÖZTÜRK ŞİRKETLER GROUP ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDİN ÖZTÜRK TEN MUHTEŞEM BAĞIŞ.

Ülkemizde Manevi olarak tüm ortamlar da isminden her zaman bahsettiren, Dünya’nın 2., Ülkemizin en yüksek bayrağını diken, Hayır işlerinde en önde yer alan ÖZTYÜRK Şirketler group yönetim kurulu başkanı Addin ÖZTÜRK bu kez de varlığım sağlıkçılarımıza feda olsun dercesine muhteşem bir hibe de bulundu.

KARTEPE İLÇE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA HİBE

Abdin ÖZTÜRK ve her zaman çalışmaları ile takdir toplayan Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Mağdurları Tüm Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Solmaz DANE ile birlikte Kocaeli Kartepe ilçesi sağlık çalışanları için Al şanlı Bayrağımız Motifli BONE ve MASKE Hibesi yaptı. ÖZTÜRK Konu ile alakalı daha yeni başladık,, Devletimiz her ne kadar elinden geleni yapsa da bizler de hem Devletimize, Hemde Sağlıkçılarımıza destek olmamız gerekiyor Diyerek, Durmak yok katkı yapmaya devam diyor.

MÜDÜR ARSLAN DAN TEŞEKKÜR.

Kartepe ilçe Sağlık Müdürü Harun ARSLAN Sosyal medya hesabından resimler paylaşarak BONE ve MASKE hibesi yapan iş adamımız Abdin ÖZTÜRK e tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz dedi.

 

 

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.