www.vizyonkenthaber.com

1 2

5000 İmzanın Haklılığını Hatırlatmasını da Biliriz!!

5000 İmzanın Haklılığını Hatırlatmasını da Biliriz!!
04 Kasım 2017 - 7:43

Evet, Körfez ilçe de çok güçlü bir inşaat şirketi var. Her istediğini yapan ve yaptıran.. Ama anlaşılan bu ilçede ne Kaymakam Bey, ne belediye başkanı  ne de ilçe milli eğitim müdürü duruma dur diyor!

Bakın gelişmeler aynen şöyle; TÜRKÖZ firması PETKİMPARK konutları yapıyor, bu konutların bir bölümüde PETKİM ORTAOKULU karşısında. Bunların hepsi normal tabi.

İŞİN CAN GÜVENLİĞİNE GELELİM!!

İşin anormal tarafı ise şurası; TÜRKÖZ firmasının bu BANKAMATİK’leri koyduğu alana bankamatikleri yapma hakkı var. Lakin örneğin İzmit yürüyüş yolunda yapılan daha önce yapılan bankamatikler öğrenci ve vatandaşların can güvenliği olmadığına dair  KARAOSMANOĞLU’na vatandaş imza verdi ve Kocaeli büyükşehir belediye başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU kaldırdı.

Körfez de ise Körfez belediye başkanı İsmail BARAN’a 5.000 imza verildi,lakin bankamatiklerin yapımı devam ediyor. Göreceksiniz bitecek ve bir vatandaş yada bir fidanımız, evladımız, bir öğrenci canından olduktan sonra da cenazeye yada hastaneye geçmiş olsuna gideriz. İşte o zaman bu 1.700 öğrencimiz ve vatandaşlarımız adına köprü vazifesi gördüğümüz haberimizi ve 5000 imzanın haklılığını izah etmesini de biliriz. 5000 İMZAYI ALIYORSANIZ, HALK TEPKİ VERDİĞİ HALDE UMURSAMIYORSANIZ, İLLEDE TÜRKÖZ DİYORSANIZ ZAMANI GELDİĞİNDE HATIRLATIRIZ!!!

KAYMAKAM BEY!!

Körfez ilçeye diyebiliriz ki bir Alaattin YÜKSEL, bir de halkın için de olan, derdini dinleyen ve onların sorunlarına eğilen bir devlet adamı ve samimi olarak gördüğümüz Dr. Hasan Hüseyin CAN olarak siz varsınız. Lakin sizi de uyarmak bizim görevimiz. Halk istemiyor. Öğrenci istemiyor. Bu BANKAMATİKLER halkın can güvenliğini tehdit ediyor. Konu ile alakalı bir araştırma yapmanızı ve halkımıza kulak vermenizi istiyoruz. Ve inanıyoruz ki duyarsız kalmayacaksınız. Bu bankamatikler yapılmadan, bitmeden halk adına el atın bu yapılanları buradan kaldırtın.  Kaldırtın ki halk sahipsiz olmadığını anlasın.

BİZ SÖYLEDİK!!

Köprü vazifemizi yaptık, yetkililere anlattık, Olmaz da dedik, Şimdi bakalım ne olacak. TÜRKÖZ MÜ haklı çıkacak zaman gösterecek.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.