www.vizyonkenthaber.com

1 2

5 Nisan Dünya Avukatlar Günü sergisi açıldı

5 Nisan Dünya Avukatlar Günü sergisi açıldı
05 Nisan 2019 - 15:14

Kocaeli Barosu 5 Nisan Dünya Avukatlar Günü’ne özel sergi düzenledi.Sergi açılışına yeni belediye başkanı Avukat Fatma Kaplan Hürriyet de davet edildi.Karma sergideki eserler Kocaeli Adliyesi Barosu’nda sunuldu.

Kocaeli Barosu tarafından 5 Nisan Dünya Avukatlar Günü’ne özel düzenlenen sergiye Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir,İzmit Belediye Başkan’ı Avukat Fatma Kaplan Hürriyet,eski Baro Başkanları Sertif Gökçe,Ersayın Işık,Mehmet Cumhur Arıkan ve Kocaeli Barosu Avukatları katılım gösterdi.

CANDEMİR; “HEPSİ AYRI BİR EMEĞİN ESERİ”

Program açılış konuşmasını gerçekleştiren Baro Başkanı Candemir; “Bugün hak savunucularını anma adına çok önemli bir gün.Biz hak savunucuları olarak her daim adaletin tecelli etmesini sağlayacağız.Bu sergimizle adaleti sanatla buluşturduk.Buradaki eserlerin hepsi ayrı bir emeğin eseri.Tüm meslektaşlarımın Dünya Avukatlar Günü’nü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

CANDEMİR’DEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

8 adet heykel,12 adet minyatür ve 13 adet yağlı boya tablosundan oluşan karma sergide Baro Başkanı Candemir eserlerin sahiplerine plaket takdim ederek teşekkür etti.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.