www.vizyonkenthaber.com

1 2

112 YAŞINDA İLK DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

112 YAŞINDA İLK DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
23 Kasım 2017 - 14:09

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden “Alo Evlat Hattı” ekibi 112 yaşında ki Hanım Topal’ın doğu gününü unutmadı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat Hattı ekibi tarafından her türlü bakımı yapılan 112 yaşında ki Hanım Topal hayatında ilk defa doğum günü kutladı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in sosyal belediyecilikte örnek teşkil eden ve ödüllü projesi olan Alo Evlat Hattı, Kartepe’deki ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor. Başkan Üzülmez’in Kartepe’ye kazandırdığı ve zamanla en çok takdir gören projelerden biri haline gelen Alo Evlat Hattı, Kartepeli hemşehrilerinin iyi günde kötü günde yanlarında olarak bir evlattan istenebilecek temel ihtiyaçların karşılanması için, bedelsiz ve 7 gün hizmet veriyor.

YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

“İhtiyacınız olduğunda evladınız kapıda” sloganıyla, hayata geçirildiği günden itibaren artan bir ilgi gören ve takdir edilen projenin ekibi, sistemli bir program ile vatandaşların ev temizliği, tamirat, kişisel bakım, alışveriş gibi fiziksel ihtiyaçlarının yansıra, onları kültür-sanat etkinliklerine de götürerek hayatlarının en özel ve önemli anlarını yaşatmaya devam ediyor.

ATATÜRK’E OY KULLANDI

Alo Evlat Hattı ekibi Uzunbey Mahallesi’nde ikamet eden Hanım Topal’a sürpriz yaparak 112’nci doğum gününü kutladı. Alo Evlat Hattı ekibini pasta ile karşısında gören Hanım anne göz yaşlarına hakim olamadı. Mutluluk göz yaşlarına hakim olmayan Hanım anne, pastada ki mumlara üfleyerek Alo Evlat Hattı ekibine teşekkür etti. Alo Evlat Hattı ekibi tarafından Hanım Topal’a sıcak yemek ve ev temizliğinde yardımcı oluyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e oy verdiğini söyleyen Hanım Topal, bu kadar dinç kalmasının sırrını küçük yaşından bu yana namazını kılması ve orucumu hiç bırakmadığını ifade ederek açıkladı.

DUA ETTİ

Sürpriz pastalı ziyaretten dolayı duygulu anlar yaşayan Hanım Anne “Evlatlarım, bana belki ömrümün son günlerinde bu mutluluğu tattırdınız. Cenab-ı Allah sizlerden, büyüklerimizden razı olsun. Hüseyin evladımında Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Ömrümüzün son deminde o bizleri mutlu etti, Allah onunda yüzünü güldürsün. Ben bir dua etmeyi bilirim” dedi. 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.