www.vizyonkenthaber.com

1 2

105 YILLIK HİZMET DEVAM EDECEK- Türk Ocağı’nda Robotik ve Kodlama Eğitimi

105 YILLIK HİZMET DEVAM EDECEK- Türk Ocağı’nda Robotik ve Kodlama Eğitimi
22 Ekim 2017 - 14:09

 Eğitim gören çocukların küçük yaşlardan itibaren teknolojiye hakim olması ve bu alanda kendini geliştirebilmesi için neler yapılması gerektiği konusunda özellikle velileri bilgilendirmek amacıyla Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nde bir eğitim semineri gerçekleştirildi.

Robotik , Kodlama ve Stem konulu eğitim için araştırma görevlisi İshak Ertuğrul, Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nde Türk Ocaklı velilere detaylı bir seminer düzenledi.

Araştırmacı İshak Ertuğrul düzenlenen seminerde “Eğitim, akademik ve mühendislik kalitemizi sürekli geliştirerek günümüz dünyasında kullanılan en yeni teknolojik yazılım ve robotik sistemlerin ülkemiz gençliğine ve sanayisine kazandırılması için elimizden geleni yapmalıyız” diyerek sunumunu sine-vizyon ve uygulama ağırlıklı gerçekleştirdi.

105 YILLIK HİZMET DEVAM EDECEK

Etkinlikle ilgili olarak kısa bir açıklama yapan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay DemirÖncelikle bu etkinliği neden organize ettiğimizi arz etmek istiyorum. Türk ocakları tarihi bir misyonunun yanı sıra aynı zamanda da dünyanın en eski en köklü alışveriş merkezidir.

Buradaki en büyük hammadde ve sermaye milli fikir ve doğru bilgidir ve tüm bunlar Türk Ocakları’nda ücretsizdir.

Doğru bilgi ve tarafsız fikir 105 yıldır Türk Ocakları’nda almak isteyen herkese veriliyor Herkes geliyor tezgahını buraya kuruyor en güzel ürünlerini, fikirlerini, beğendiklerini, eleştirdiklerini, ürettiklerini ve faydalı olacağına inandığı şeyleri insanlarımıza sunuyor. İsteyen istediği kadarını alıyor, alışverişe katkıda bulunuyor. 105 yıllık bu hizmet Allah’ın izniyle devam edecek nitelikli vasıflı Türk evlatları çağın gerisinde kalmayacak.” dedi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.